Ana Sayfa | Malta Hakkında | Malta Dil Okulları |Malta Yaz Okulları | Malta Vizesi |Paket Programlar | Bize Ulaşın
EC MALTA ESE DİL OKULU chamber college malta sprachcaffe dil okulu malta
s
Malta'da eğitim fırsatları. Malta ESE Dil Okulunda her 12 Haftaya 2 hafta konaklama BEDAVA!- Malta Chamber College Dil Okulunda inanılmaz fırsatlar. Detaylı bilgi için,bize ulaşın

Malta Vizesi işlemleri

Firmamız Malta konsolosluğu'nun Akredite acentadır,

SİZİN GELMENİZE GEREK YOK  VİZE İŞLEMLERİNİZİ SİZİN ADINIZA BİZ ÜCRETSİZ YAPIYORUZ

Malta' ya herhangi bir Schengen vizesi ile de giriş yapılabilmektedir.!!

1- LACİVERT (Normal) pasaportlara vize uygulanmaktadır.

2- YEŞİL (Hususi) ve GRİ (Hizmet) ve - KIRMIZI (Diplomatik) pasaportlardan vize 
istenmemektedir

3- Tüm Schengen ülkelerinin Ortak kararı gereği Pasaport süresi ilk alındığı tarihten itibaren 10 yıldan fazla olan pasaportların başvurularını kesinlikle kabul etmediğinden Schengen ülkelerine seyahat edecek olan yolcularımızın 
pasaportlarını mutlaka değiştirmeleri gerekmektedir.

4- Malta Eğitim amaçlı olarak tüm pasaportlardan vize istemektedir ( yeşil pasaporta 3 aydan az olan eğitimler hariç)

5- Konsolosluk Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün pasaport sahibi tarafından imzalı olmasını-- temdit süresinin seyehatin bitiş tarihinden itibaren en az 6 AY ve Pasaportta kayıtlı seyehat edecek kişi kadar boş vize sayfasının bulunmasını istemektedir. Eğer var ise eski pasaportlarınızı da göstermenizin sizin için referans olacağını da unutmayınız. 

6- Malta Başkonsolosluğu tüm vize başvurularında yeni çekilmiş, rötuşsuz ve arka fonu beyaz özelliklere sahip vesikalık resimleri kabul etmektedir. 

7- Vize başvuru formları İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanmış olup eksiksiz olarak okunaklı, büyük harflerle doldurulmalı ve mutlaka pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır.

8- Konsolosluk 18 yaşından küçük çocuklar için her durumda Hem Anne ve Hem Baba dan Noter onaylı MUVAFAKATNAME istemekte yada çocuk için ayrıca doldurulacak olan vize başvuru formunu hem Annenin hemde babanın imzalaması gerekmektedir.! 

9- Malta / Schengen sahasına giren tüm yabancı uyruklular geçerli seyahat sağlık sigortası yaptırmak zorundadırlar. (Bkz:Seyahat sağlık sigortası)

10- Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram - yılbaşı- sömestr - fuar - paskalya - dil okulu vb gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı ve müracaatınızın sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerindeki yazılı olan bilgilerin 
doğruluğunu mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.


Vize danışmanlığı hizmetimiz dahilinde mesleğinize ve vize türünüze göre hazırlamanız gereken vize evrakları tarafınıza e-mail olarak ulaştırılmaktadır.


Vize Danışmanlığı hizmetimiz dahilinde Malta Formunuz tarafımızdan doldurulmaktadır, gerekli tüm çevirileriniz yapılmaktadır. Malta Vize Formu Indirmek için sitemizde herhangi bir link yer almamaktadır.

Konsolosluk 

İstanbul Başkonsolosluğu
Adres : Aydede cad. Koray Apt. No:16/12 K:6 Taksim/Beyoğlu/ İSTANBUL
Tel : 0(212) 311 12 12 
Fax : 0(212) 311 12 02 

 

Malta'daki Okullarımız

ec dil okulu malta

chamber college dil okulu malta

ese dil okulu malta

sprachcaffe dil okulu malta

 

malta dil okulu danışmanlığı

Malta'da Eğitim | Maltada Eğitim | Malta da Egitim | Malta Egitim | Malta Eğitim | Eğitim Malta | Egitim Malta